Η Piperaris Security αναζητεί ανά τακτά χρονικά διαστήματα ικανούς και δημιουργικούς ανθρώπους για καριέρα ο καθένας στο αντικείμενο του.

Αν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος μιας δημιουργικής ομάδας που εργάζεται με κέφι, ενέργεια και δημιουργικότητα, θα χαρούμε να μας στείλεις το βιογραφικό σου.

Παρέχεται συνεχής εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με μοντέρνους τρόπους εργασίας και αντιλήψεις.

Υπεύθυνος Λογιστηρίου (Λεμεσό)
  1. Υπεύθυνος Λογιστηρίου (Λεμεσό)

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Δίπλωμα Λογιστικής L.C.C.I. HIGHER
  • Καλή γνώση λειτουργικών συστημάτων Microsoft και MS Office.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη ικανότητα χρήσης του προφορικού και γραπτού λόγου.
  • Άριστη οργανωτική ικανότητα.
  • Ικανότητες ιεράρχησης προτεραιοτήτων και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, επαγγελματισμός και άριστες διαπροσωπικές σχέσεις.

Καθήκοντα Θέσης

  • Εισπράξεις υπολοίπων
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και πελάτες
  • Λογιστικές εγγραφές
  • Τιμολογήσεις, έλεγχος χρεωστών / πιστωτών

Διάρκεια απασχόλησης:  Μόνιμη θέση εργασίας
Παρέχεται συνεχής εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με μοντέρνους τρόπους εργασίας και αντιλήψεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους ως την 30/04/2022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]  δηλώνοντας ξεκάθαρα στο θέμα την θέση για την οποία ενδιαφέρονται.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού.

elΕλληνικα

Ελληνικα