Καριέρα

Η Piperaris Security Protection αναζητεί ανά τακτά χρονικά διαστήματα ικανούς και δημιουργικούς ανθρώπους. Αν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος μιας δημιουργικής ομάδας που εργάζεται με κέφι, ενέργεια και δημιουργικότητα, θα χαρούμε να μας στείλεις το βιογραφικό σου.

Παρέχεται συνεχής εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με μοντέρνους τρόπους εργασίας και αντιλήψεις.

Αυτή την περίοδο υπάρχουν ανοιχτές θέσεις.

Υπεύθυνος/η Λογιστηρίου (Λεμεσός)
Απαιτούμενα προσόντα:
  • Δίπλωμα Λογιστικής L.C.C.I. HIGHER
  • Καλή γνώση λειτουργικών συστημάτων Microsoft και MS Office.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη ικανότητα χρήσης του προφορικού και γραπτού λόγου.
  • Άριστη οργανωτική ικανότητα.
  • Ικανότητες ιεράρχησης προτεραιοτήτων και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, επαγγελματισμός και άριστες διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια πείρα σε παρόμοια θέση
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
Γενικά καθήκοντα θέσης:
  • Εισπράξεις υπολοίπων
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και πελάτες
  • Λογιστικές εγγραφές
  • Τιμολογήσεις , έλεγχος χρεωστών/ πιστωτών
Διάρκεια απασχόλησης: Μόνιμη θέση εργασίας
Μισθός, πολύ ικανοποιητικός , αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται στείλουν το βιογραφικό τους στοaccounts@piperaris.com δηλώνοντας ξεκάθαρα στο θέμα την θέση για την οποία ενδιαφέρονται «Υπεύθυνος/η Λογιστηρίου (Λεμεσός)». μέχρι 26/11/2018

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού.
ΑΓΟΡΑ ONLINE
Ελληνικα