Καριέρα

Η Piperaris Security Protection αναζητεί ανά τακτά χρονικά διαστήματα ικανούς και δημιουργικούς ανθρώπους. Αν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος μιας δημιουργικής ομάδας που εργάζεται με κέφι, ενέργεια και δημιουργικότητα, θα χαρούμε να μας στείλεις το βιογραφικό σου.

Παρέχεται συνεχής εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με μοντέρνους τρόπους εργασίας και αντιλήψεις.

Αυτή την περίοδο υπάρχουν ανοιχτές θέσεις.

Διευθυντής Website, Portal & On Line shop (Λεμεσός)
Απαιτούμενα προσόντα:
  • Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης σχολής σε σχετικό κλάδο
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια πείρα σε παρόμοια θέση
  • Άριστη γνώση Magento , PHP, Javascript
  • Άριστη γνώση λειτουργικών συστημάτων Microsoft και MS Office
  • Άριστη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων όπως για παράδειγμα Photoshop
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος)
  • Ικανότητα ιεράρχησης προτεραιοτήτων και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων
  • Ικανότητα επικοινωνίας με πελάτες και συναδέλφους
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, προθυμία, υπευθυνότητα, επαγγελματισμός και άριστες διαπροσωπικές σχέσεις
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
Γενικά καθήκοντα θέσης:
  • Διαχείριση και συνεχής αναβάθμιση του ηλεκτρονικού καταστήματος (e-shop)
  • Επιλογή προϊόντων
Διάρκεια απασχόλησης: Μόνιμη θέση εργασίας
Μισθός, πολύ ικανοποιητικός με ευκαιρίες ανέλιξης, αναλόγως προσόντων και πείρας.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως συμπληρώσουν την ηλεκτρονική Αίτηση Εργοδότησης η οποία υπάρχει στην ιστοσελίδα ( http://www.piperaris.com/careers ) μέχρι 06/05/2018 δηλώνοντας ξεκάθαρα την θέση για την οποία ενδιαφέρονται.
Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών – Λεμεσός
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε τηλεφωνικό κέντρο ή τμήμα εξυπηρέτησης πελατών
  • Ικανότητα εκμάθησης και χειρισμού διάφορων λογισμικών
  • Ικανότητα διατήρησης και διαχείρισης αρχείου
  • Οργανωτική προσωπικότητα με υψηλό αίσθημα ευθύνης και ομαδικότητας
  • Εχεμύθεια
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Απομακρυσμένη διάγνωση και επίλυση τεχνικών βλαβών
  • Συντονισμός εξυπηρέτησης, οργάνωση και υποστήριξη ραντεβού
  • Τιμολόγηση εξυπηρέτησης
  • Προώθηση υπηρεσιών εταιρείας
πολύ ικανοποιητικός , αναλόγως προσόντων και πείρας.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως συμπληρώσουν την ηλεκτρονική Αίτηση Εργοδότησης μέχρι 20/05/2018 δηλώνοντας ξεκάθαρα την θέση για την οποία ενδιαφέρονται.
Τεχνικός Εγκαταστάσεων /Ηλεκτρολόγος(για Λεμεσό ή Λευκωσία ή Λάρνακα)
  • Απόφοιτος τεχνικής σχολής στον κλάδο της ηλεκτρολογίας
  • Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης σχολής στον κλάδο ηλεκτρολογίας ή ηλεκτρονικών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πείρα σε παρόμοια θέση (ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις ή/και εγκαταστάσεις συστημάτων συναγερμού)
  • Καλή γνώση λειτουργικών συστημάτων Microsoft και MS Office.
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη ικανότητα χρήσης του προφορικού και γραπτού λόγου.
  • Άριστη οργανωτική ικανότητα.
  • Ικανότητες ιεράρχησης προτεραιοτήτων και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, επαγγελματισμός και άριστες διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Άδεια οδήγησης
  • Συναρμολόγηση, επιδιόρθωση, προγραμματισμός και συντήρηση συστημάτων ασφαλείας.
  • Εγκατάσταση και παραμετροποίηση λειτουργικών συστημάτων και παρεμφερή λογισμικών.
  • Εγκατάσταση και παραμετροποίηση συστημάτων DVR, Access Control κ.λ.π.
  • Παροχή υπηρεσιών υποστήριξης στα πιο πάνω συστήματα.
Μισθός, πολύ ικανοποιητικός αναλόγως προσόντων και πείρας.
BUY ONLINE
Ελληνικα

Κλείσιμο